Datum:

Kursna lista na dan: 22.01.2019

Valuta DržavaParitetKupovniSrednjiProdajniKupovni efektivaProdajni efektiva
AUDAustralija 171,813874,418477,02371,813877,023
CADKanada 175,525778,26581,004375,525781,0043
CHFŠvajcarska 1100,8231104,4799108,1367100,8231108,1367
CNYKina 1-15,325---
CZKCeška 1-4,6262---
DKKDanska 1-15,8567---
EUREvropa 1115,4469118,4071121,3673115,4469121,3673
GBPVelika Britanija 1129,5497134,2484138,9471129,5497138,9471
HRKHrvatska 1-15,9357---
HUFMadarska 100-37,2619---
JPYJapan 10091,917795,251598,585391,917798,5853
KWDKuvajt 1-343,5077---
NOKNorveška 111,717412,142412,567411,717412,5674
RUBRusija 11,44481,57041,6961,44481,696
SEKŠvedska 111,137611,541611,945611,137611,9456
USDSjedinjene Americke Države 1100,5835104,2316107,8797100,5835107,8797

Iznos:  
Iz valute:
U valutu: